Ochrana osobních údajů

led, 7 2024

Ochrana osobních údajů na webu Bambule Zdraví

Bambule Zdraví přikládá velký význam ochraně soukromí a osobních údajů našich uživatelů. S ohledem na nařízení GDPR jsme připravili tuto stránku, aby poskytla jasné a podrobné informace o jak sbíráme, používáme a chráníme vaše osobní údaje. Důvěra našich uživatelů je pro nás prioritou a jsme zavázáni zachování této důvěry prostřednictvím transparentního a odpovědného přístupu k osobním informacím.

Sběr a využití osobních údajů

Když navštěvujete Bambule Zdraví, můžeme sbírat různé informace, jako jsou kontaktní údaje, informace o využívání našeho webu, nebo údaje poskytnuté při registraci na webu. Tyto informace využíváme k poskytování našich služeb, pro zlepšení obsahu a funkčnosti webu, a pro lepší porozumění potřebám našich uživatelů. Jsme odhodláni zpracovávat všechny shromážděné informace s nejvyšší mírou diskrétnosti a bezpečnosti.

Zásady uchovávání a ochrany osobních údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje našich uživatelů přijatím vhodných technických a organizačních opatření proti neoprávněnému přístupu, změně, ztrátě nebo jakémukoli jinému nezákonnému zpracování. Vaše údaje jsou uchovávány na zabezpečených serverech a jsou přístupné pouze vybraným zaměstnancům a kontraktorům, kteří mají za úkol uchovávat informace v tajnosti a chránit vaše osobní údaje.

Právo na přístup, opravu a výmaz osobních údajů

Podle nařízení GDPR máte právo na přístup, opravu, omezení zpracování či výmaz vašich osobních údajů. Pokud si přejete tato práva uplatnit, nebo pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy týkající se zpracování vašich osobních údajů, můžete se na nás kdykoliv obrátit prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected]. Učiníme veškeré kroky, aby bylo vašemu požadavku rychle a efektivně vyhověno.

Kontaktní informace

Pro jakékoliv dotazy nebo požadavky týkající se ochrany osobních údajů, prosím, kontaktujte vlastníka webu Bambule Zdraví, paní Kláru Sedláčkovou, jejíž kontaktní adresu naleznete níže: Univerzitní 20/2532, 771 11 Olomouc, Česká republika.